Altered City LIVE vol.1

 

 

První event proběhl 14.11.2018 v brněnském klubu Melodka.  Vystoupili: Dirty Old Dogs, Meanwhile in Space, NüDrive, Painting Memories.

Vybrané fotky z akce od fotografa Davida Fiebicha z Párty Brno, si můžete prohlédnout níže.

 

 

Medailonky kapel:

NüDrive

Brněnská alt-metalová banda NüDrive si odbyla svoji koncertní premiéru letos v červenci právě na Melodce a už tehdy nás tahle parta se svým syrovým, přímočarým a upřímným mixem metalu a grunge dostala natolik, že jsme je chtěli mít na naší akci. Nečekejte žádný zběsilý sólový onanie kytarovejch princezen, ale “in your face” alt-metalovej nářez.

Dirty Old Dogs

Olomoučtí Dirty Old Dogs ve své tvorbě míchají blues a psychadelic rock okořeněný devadesátkovým grungem a špinavostí. Z jejich skladeb čiší neuvěřitelný cit pro hudbu; hravost a lehkost je cítit v každém tónu, v každém verši. Brilantní muzikanství všech členů doplňuje charismatický frontman, jehož hlasový výraz pohybující se mezi Eddie Vedderem, Jimem Morrisonem a Paulem Rogersem si podmaní každého hudebního fajnšmekra v publiku. Ať už zůstanete na jejich koncert stát s pusou dokořán nebo se jím necháte pohltit tak, že se se zavřenýma očima budete vlnit do rytmu, Dirty Old Dogs je MUST SEE!

Painting Memories

Jejich revírem je Melodka, jejich tempo je…ehm…120bpm?! 😀 Asi není nutné tuhle brněnskou bandu nějak sálodlouze představovat, na Melodce jsou jako doma, s personálem se vidí častěji než s drahýma polovičkama a na pódiu má každej člen vyšlapanej důlek. Ale aby toho neměli málo, Murky, Dude a Kuba se rozhodli spáchat ještě projekt Altered City, kterej tuhle akci zaštiťuje. Takže přijďte zapařit, pokecat, popít a třeba se dočkáte i nějáké té novinky!

Meanwhile in Space

Mezinárodní (maj Slováka! 😀 ) a multižánrová kapela Meanwhile In Space je poměrně novým zjevením, které ale určitě rozhýbe vody tuzemské (nejen) klubové scény. Skupina je složena z vynikajících muzikantů, kteří mísí prvky různých žánrů po svém (trochu core, trochu prog, trochu hard rock), ale co je důležité: originálně a zábavně! Na jednu stranu se budete rozplývat nad výborným a inteligentním muzikanstvím, ale na druhou stranu se při jejich vystoupení prostě musíte usmívat, protože z jejich frontmana čiší pozitivní energie po kýblech! Tahle kapela má před sebou velkou budoucnost a vy byste si ji neměli nechat ujít!