Altered City LIVE vol.3

 

 

25.10.2019 se konal třetí díl Altered City Live. Zahrály kapely IAN, AM Band, Painting Memories, Where Are We Now

Níže si můžete prohlédnout fotky z akce od Davida Fiebicha.

 

 

Medailonky kapel:

IAN

Oni jsou IAN (tak praví jejich fb page). Jsou krásní, talentovaní a všeobecně úžasní. Aktuálně jsou čtyři, dřív byli dva, ale i kdyby byl jen Ian sám a hrál na lopatu, tak to bude tak super, že ani jeden kousek spodního prádla nezůstane suchý. Naprostý top českého acoustic popu. Pokud jste doteď žili pod kamenem v Zátiší Bikin 🦀⭐ a náhodou IAN neznáte, tak si pusťte nějakou pecku jako She, Coma nebo Know Your Name. A až se vzpamatujete z toho, jak skvělý to je, tak si je dojděte poslechnout live na Melodku.

AM Band

Power trio dříve známé jako Andy Marshall Band. Kluci mají naprosto skvělýho novýho bubeníka. Basák hraje prstama, což není nic neobvyklýho, ale kytarista taky. A až uvídite, co s těma prstama dokáže, tak vám bude pěkně horko. No jo, není fingering jako fingering 🤞🤙 Těšte se na energickej hard rock s prvkama blues a psychedelie a určitě i na pecky z jejich posledního alba Any Day Now, vydaného letos v červnu.

Where Are We Now

Mladá alternative-rocková banda, která bere českou scénu útokem. Jejich frontman si říká Lucky a vypadá to, že borci si to berou za své a za štěstím si jdou suverénně 🍀 Často hrají a je o nich hodně slyšet, vše je přitom podložený poctivou prací a muzikantským skillem, kterej není úplně běžnej. Hraje jim to parádně a určitě to i na Melodce předvedou. Jejich prvním zářezem do hudební historie je letošní EP Ride Away, ze kterého jsou i oba singly a videoklipy California a Muse. Jo, a sexy jsou taky! 🤩

 

Painting Memories

Jejich revírem je Melodka, jejich tempo je…ehm…to už tu bylo 🙈 Painting je kapela, která se neustále vyvíjí a snaží se na sobě nekompromisně pracovat a být hands on vůči všem aspektům kapelního života. Od posledně nahráli nové EP Existential Paradox, které vyjde na podzim a mnohé jistě překvapí ve více ohledech. Na koncertě samozřejmě celé zazní a to spolu se staršími úspěšnými fláky. EP bylo nahráno a momentálně se mixuje ve studiu Altered City, které je také dílem Painting a které tuto akci klasicky zaštiťuje. Přijďte zapařit, pokecat a kouknout se, jak jim to nově hraje ve čtyřech.