Altered Kupón

Ve spolupráci s hudebním klubem Melodka nyní nabízíme tyto exkluzivní -20% slevové poukázky, a to výhradně pro talentované kapely z koncertní série #FreeNight 🎤

Co to znamená a jak poukázku získat?

Mimo splnění dvou základních podmínek (vystupovat na FreeNightu a aktivně se podílet na jeho propagaci) se vyhodnocení skládá ze dvou součástí:

🔵 50% People’s choice

Na Vaši kapelu by mělo na FreeNightu daný večer přijít největší procento lidí (hodnotí se v pravidelné anketě na vstupu do klubu).

🔵 50% Spoko’s choice

Úkol je následující: dát do toho na stagi vše a nadchnout hl. dramaturgyni FreeNightu a naší novou posilu v Altered City – slečnu Karolínu Spoko Horákovou.

V případě, že by ani poté nevzešel jasný adept na Altered Kupón, zahraje si zbytek Altered crew na poradní hlas. Taktéž se může stát, že kupón daný večer nedostane nikdo, to je život 🤷🏻‍♂️

Slevový poukaz je možné využít v období jednoho roku od dne FreeNightu, a to na 1 zakázku v našem studiu.

(Tzn. např recording jednoho Songu / EP / Alba včetně mixu a produkce. Nebo např. jen mix, jen produkci, jen tracking; prostě to, co momentálně Vaše kapela potřebuje.)
Takže přejeme hodně zdaru a štěstí a těšíme se, až se s Vámi na FreeNightu jakožto jeho pravidelní návštěvníci třeba potkáme!

Murky

Altered City Slevový kupón