Komunita

Protože milujeme hudbu a víme, že v Česku a na Slovensku hraje spousta skvělých, talentovaných a málo známých hudebníků, snažíme se je podporovat a zviditelňovat pomocí našich #altered projektů. Cílem těchto projektů je jak budouvání komunity a navazování vzájemných kontaktů mezi hudebníky samotnými, tak propagace jejich hudby veřejnosti.

#alteredcitylive – je koncertní série, kterou pořádáme 2x ročně v brněnském klubu Melodka, kde si kapely můžou zahrát v profesionálních podmínkách a zázemí skvěle zvukově a světelně vybaveného klubu. Navíc je zde možnost navázat kontakt s dalšími muzikanty a domluvit si další vystoupení do budoucna

#alteredradio – je pravidelná týdenní rubrika na naší Facebookové stránce, kde postujeme klipy CZ/SK kapel, které si podle nás zaslouží větší pozornost. Cílem je opět zviditelňování hudebníků, navazování kontaktů mezi nimi a následné budování alternativní hudební komunity.

#alteredjukebox – je pravidelná týdenní rubrika, kde se slečna Karolína ptá muzikantů na jejich top 5 jukeboxový výběr. Sonda do vkusu alternativních hudebníku – co poslouchají, co milují, co je inspiruje.

#alteredcoupon – Nahrát profesionální single/EP/album není nejlevnější záležitost. Abychom začínajícím hudebníkům trochu pomohli snížit náklady na nahrávku, tak od nás ti nejúspěšnější vystupující z koncertní série #freenight, kterou pořádá klub Melodka, dostávají kupón na 20% slevu na realiazci projektu podle svých představ v našem studiu.